היילנד > בלוג > פארק המדע רחובות בצמיחה, היכן יגורו עובדי ההיי טק ?…

פארק המדע רחובות בצמיחה, היכן יגורו עובדי ההיי טק ?…

פוסט אורח: לא אחת אנו נשאלים ע״י מנהלי החברות, במסגרת מתן השירות לתאגידים מקומיים וגלובליים, על אופציות דיור איכותיות לעובדים באזור. בשל מיעוט אופציות מגורים איכותיות ויוקר הדיור בישראל מצאנו את עצמינו חוקרים את שוק המגורים, עורכים דוחות וממפים אלטרנטיבות גם במגזר זה ולו כדי לשכנע לקוחות מתעשיית ההייטק ומדעי החיים, שישנם פתרונות ראויים לעובדי החברה בעת צמיחתה בפארק המדע לשנים לבוא.

רקע: הצמיחה הגדולה של יישובים מחוץ לערים הגדולות היתה התפתחות מתבקשת בעקבות המשבר הגדול בתחום הדיור בישראל. מחירי הדירות שהרקיעו שחקים והגיעו לממדים לא פרופורציונלים הותירו אנשים רבים, בהם משפחות עם ילדים, בני מעמד הביניים ואפילו אנשי היי טק עם מיעוט אופציות ריאליות לרכוש דירה למגורים.

אחד הפתרונות שאנשים בוחרים בהם הוא לשבת על הגדר ולהמתין, בתקווה שהשוק ירגע עם הזמן, אך יש לא מעט אנשים שהפנימו את המצב ובוחרים בכיוון שונה-העתקת מקום המגורים לאזורים מרוחקים מעט או הרבה מהמרכז, על מנת להצליח להגיע למחירי דירות שיוכלו לעמוד בהם.

תופעה זו הביאה להאצת בניה משמעותית בישובים רבים שבעבר נחשבו לקטנים ופחות מוכרים. אחד הישובים שפרח הכי הרבה כתוצאה מתופעה זו הוא מזכרת בתיה.

פרויקטים במזכרת בתיה הפכו להצלחה מסחררת בשנים האחרונות, כאשר המושבה הוותיקה והאיכותית הפכה ליעד מועדף למגורים עבור משפחות רבות. מזכרת בתיה מציעה לתושביה יתרונות רבים שיכולים להסביר את סוד הצלחתה בשנים האחרונות.

דירות במזכרת בתיה-אופציה מצוינת למשפחות

מגוון פרויקטים במזכרת בתיה מציעים היום דירות ארבעה או חמישה חדרים, מרווחות וסטנדרט בניה גבוה עם מפרט טכני עשיר ומרשים. דירות אלו מתאימות בעיקר למשפחות, כאשר ניתן למצוא היום גם דירות גן במזכרת בתיה, קוטג'ים דו משפחתיים ובתים פרטיים.

מיקומה של המושבה מעניק לה יתרון משמעותי והופך אותה ליעד אטרקטיבי במיוחד. במרכז השפלה, הרחק מאזורי עימות, קרוב לצירי תנועה מרכזיים- המגורים במזכרת בתיה מאפשרים לאנשים ליהנות מאיכות חיים גבוהה של פרבר מפותח ומושקע ועדין להצליח להגיע למקומות העבודה שנמצאים בדרך כלל במרכז.

מעבר ליישובים מרוחקים יותר מהמרכז אמנם מוזיל בדרך כלל את מחירי הדיור, אך מחייב גם שינוי של מקומות העבודה, באזורים שלא קל למצוא בהם פרנסה. קרבתה של מזכרת בתיה לערים גדולות כמו רחובות וראשון לציון מעניקה לתושביה גם את האפשרות לחפש תעסוקה במוקדים אלו וגם לשמור על מקומות עבודתם במרכז הארץ.

היותה של מזכרת בתיה ישוב קטן ואיכותי מציב אותה כנותנת שירותים ברמה גבוהה במיוחד לתושביה. מוסדות חינוך ברמה גבוהה, השקעה בתרבות ופעילויות לילדים ולנוער, טיפוח מרשים של נראות הישוב ועוד.

כל אלו ועוד השפיעו על הפיכתה של מזכרת בתיה ליעד מועדף עבור משפחות מכל רחבי הארץ בכלל ובפני עובדי ההיי טק של פארק המדע, שמחפשים איכות חיים בשילוב עם מחירי דיור סבירים וישימים בתוך בועת הנדל"ן המסרבת לגווע בישראל.

 

מעוניינים לקבל מידע ופרטים נוספים? צרו קשר עכשיו!  contact@hiland.co.il  03-612-9192

You must be מחובר to post a comment.